wtorek, 10 maja 2016

Szkoła jazdy AS Radom


Szkoła jazdy AS z Radomia zaprasza osoby niepełnosprawne ruchowo do odbycia kursu prawa jazdy kategorii B - firma dysponuje specjalistycznie przystosowanym samochodem dla różnych rodzajów niesprawności. Szkoła jazdy może poszczycić się najlepszym procentem zdawania egzaminów teoretycznych w regionie, jednej z najlepszych "zdawalności" egzaminów praktycznych. Dla kursantów przygotowano 2 ośrodki edukacyjne oraz własny plac manewrowy. Instruktorzy posiadają doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, służą pomocą oraz wszelką radą. Według zestawienia przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu Szkoła Jazdy zajmuje zaszczytne 1 miejsce w Radomiu! Bliższe informacje można znaleźć na stronie AS Radom.

4 komentarze:

 1. Zgadzam się :) Niewiele jest szkół jazdy, które oferują podobne warunki dla osób niepełnosprawnych. Pozostaje tylko gratulować, kibicować i mocno trzymać kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie :) Ogromne gratulacje i powodzenia!

  Pozdrawiamy,
  Luma

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie, że wyszliście z taką inicjatywą. Gratuluję odwagi i zrobienia wielkiego kroku na przód. Na pewno osoby z niepełnosprawnością będą Wam wdzięczne. Takim osobom prawo jazdy pewnie wiele ułatwi i umożliwi. W obecnych czasach każdy powinien mieć równe szanse na przywileje.

  OdpowiedzUsuń